Chcete mě ?

30.08.2017

Každý ve svém životě hledá toho pravého, s kým by mohl být po boku. Většina si představuje hezkého, sympatického, štíhlého partnera.

Vě většině případů se s ním ani nesejdeme, protože selže komunikace a i když dojde ke schůzce po sléze dojdeme k názoru, že je lepší si s nim "jen" užít a nikdy víc honevidět. K těnto názorům vede jednoduché mínění.Hezky se na něj kouká, ale doma by jsme to nechtěly. Co za toto mínění může?

je to jednodušší, než si myslíte. může za to doba, televize, konzumní společnost. Je dobré vypadat dobře a "rádoby v pohodě", Móda, hudba,  styl se vždy mění s dobou a z potřebami. Firma cílí svou reklamu tam, kde bude největší odběr. Když bude cíl reklamy, tam kde, to nikoho nezajímá, nebo není potřeba či neni a "akci", firma musí změnit strategii, nebo " končí ".

U toho jak vypadáte, to je stejné. Mnoho času věnujete tomu, abyjste vypydali svěle, ale ono se to míjí účinkem a vy nechápete proč. 

1) Člověk, který o sebe hodně dbá a traví tím neúměrně času v 90% tím, odradí okolí. Lidé, kteří tráví hodně času u zrcadla a samozřejmě podle toho vypadají- lidé automaticky nabydou dojmu, že ten konkrétní člověk, nemá čas na  nic jiného, než na úpravu vlastního zevnějšku. Lidé chtějí mít po buku hezkého partnera, ale ne za cenu, že si s nim nebudou mít co říct.

2) Vzdělání je základ. Je dobré nabývat znalosti a po té zkušenosti v oboru. 15-ti leté studium je spíše k škodě, než k užitku. Studujete v době nabírání životních zkušenosti (15-30 let). Sice je obdivuhodné, že máte tři tituly před jménem a dva za jménem, ale v závěru takový člověk není schopen ani usmažit vajíčka a v neposlední řadě je asociální, protože zná jen učební režim, který následoval mnoho let. Nechci někoho odrazovat od učení- to v žádném případě, jen je třeba myslet i na jiné věci a pravidelně se setkávat s lidmy i z jiných komunit - ne jen se spolužáky z vlastní třídy.

3) Snižte své nároky. Svůj aktuální životní stav, berte jako vyjímku, protože standart bývá venku. Běžní lidé i ti co nemají VŠ a třeba ani ŠŠ jsou v neposlední řadě omlácení životem (pokud si z něj nenesou depku) a většinou, k životu nepřistupují sobecky a znají potřeby okolí.

4) Příběh na konec. Kolega v práci, potřeboval najít na internetu telefonní číslo na jednu firmu, a domluvit si pohovor, protože se mu ozvaly ve chvíly, kdy byl v metru a pak už se neozvali. Shodou okolností  v té firmě znám vedoucího už pár let. Našel jsem kontakty zavolal tam a domluvil pohovor kolegovi. Druhý den jsem mu říkal, kdy má pohovor a co si má vzít s sebou. O tom místě mluvil dlouho, proto jsem to tak udělal. Nadskakoval radostí a hned se mi chtěl odvděčit a nabízel mi různé věci. Já mu odpověděl, že nic nechci, prostě, když budu potřebovat pomoci já, tak že mi to opatí. Podle jeho výrazu ve tváři, moc nechápal jak jsem to myslel. 

   

POMÁHEJTE LIDEM, PROTO, ŽE CHCETE ANIŽ BY JSTE ZA TO CHTĚLI ODMĚNU. POCIT Z TOHO, ŽE JE NĚKDO RÁD, ŽE MU POMŮŽETE, JE ODMĚNA, NEBO NE?! pOKUD SI MYSLÍTE ŽE NE - JE TŘEBA NAD SEBOU SE ZAMYSLET.